خبر ۱۰ بهمن ۹۶: اطلاعیه فراخوان جذب هیئت علمی مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران به نقل از مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از اعلام فراخوان جذب هیئت علمی مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.
به گزارش «ایثار»، متن اطلاعیه مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به این شرح است:
سامانه فراخوان جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور ثبت مشخصات متقاضیان جذب هیئت علمی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی تحت پوشش آن وزارتخانه از ۱۴ بهمن ماه لغایت ۲۳ بهمن ماه به مدت ۱۰ روز فعال است.
در این اطلاعیه آمده است: به دلیل محدودیت زمانی، توصیه می‌شود تمام متقاضیان شاهد و ایثارگر واجد شرایط، بخصوص مشمولین بند «پ» ماده ۹۰ قانون برنامه ششم توسعه و ماده ۷۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران به سامانه جامع نور رضوی مراجعه و با دریافت فایل اعلام نیاز دانشگاه‌ها، نسبت به ثبت و پیگیری درخواست خود اقدام نمایند.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: برابر بند «پ» ماده ۹۰ قانون برنامه ششم توسعه، دانشگاه‌ها و مراکز و مؤسسات آموزشی و پژوهشی، وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مکلفند حداقل بیست درصد اعضای هیئت علمی مورد نیاز خود را به مشمولین شاهد و ایثارگر مذکور اختصاص دهند.